דף הבית - שייט לקריביים שייט לקריביים

שייט לקריביים הוא המומחיות שלנו בלטינו אמריקה, בין אם זה טיולים מאורגנים לקריביים או טיול לנוסע עצמאי לקריביים

להלן הטיולים המאורגנים לקריביים המוצעים:


* 17 יום כולל קרוז מפואר בקריביים וסיום בניו יורק


שייט לקריביים - ההיסטוריה, התרבות, הפינוקים

טיול לברזיל מידע על ברזיל
טיול לארגנטינה מידע על ארגנטינה
טיול לצ'ילה מידע על צ'ילה
טיול לפרו מידע על פרו
טיול לאקוודור מידע על אקוודור
שייט לקריביים מידע על הקריביים
שייט לאנטרקטיקה מידע על אנטרקטיקה
טיול לקוסטה ריקה מידע על קוסטה ריקה
טיול לגואטמלה מידע על גואטמלה
טיול למקסיקו מידע על מקסיקו
טיול לקובה מידע על קובה
טיול לר. דומיניקנית מידע על ר. דומינקנית
טיול לפוארטו ריקו מידע על פוארטו ריקו
למידע נוסף, אנא מלאו את הפרטים הבאים, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

שם :
 
טלפון :
 
אימייל :
   
[יש למלא כל השדות]
השייט לאנטארקטיקה מתחיל בדרך כלל בעיר הדרומית בארגנטינה – אושוואיה, לפני ואחרי השייט עורכים טיול לארגנטינה, ההלגות יכולות להתבצע בספינות קטנות בלבד שאינן מזהמות את הסביבה ושומרות על תנאי החיים של בעלי החיים והצומח.

שייט בתעלת פנמה

שייט מעניין אחר הוא שייט בתעלת פנמה, מבנה התעלה מעניין במיוחד ושייט בתעלת פנמה הוא חוויה שאין שני לה בדרך בה חוצה הספינה את התעלה. כאמור אנו רואים שלפנינו שייט למקומות אקזוטיים. האניות החדישות העכשוויות הפכו גדולות יותר ומפוארות יותר ומציעות למפליגים בהן שפע של פאר ופינוקים כשעל סיפוניהם כל פיתוי אפשרי, אוכל גורמה, חיי לילה עשירים, מופעים נוסח לאס וגאס קזינו ענק, גולף, סקי קרח, בריכות גלים, חנויות פטורות ממכס ומה לא. האניות מציעו חופשות כשהכול כמעט כלול, האניות החדישות מגיעות למשקל של 220.000 טון ונושאות מעל 5000 נוסעים ו 2000 אנשי צוות. התאיים באניות החדישות מרווחים יותר ומפוארים יותר ומגוון התאים מגוון מתאים פנימיים לתאים חיצוניים עם חלונות והמשך בתאים עם מרפסת פרטית ועד סוויטות מפוארות ביותר.

קרוז לדרום אמריקה

ענף חדש שגודל בהתמדה לצד האניות המגה גדולות הוא נקרא הפלגות נופש באניות יאכטה אלו הן ספינות מפוארות ביותר עם תאיים שלא מביישים מלונות צמרת ידועים אוכל גורמה ברמה גבוהה והם מכילות כ 120 תאיים כולם חיצוניים ומרביתם עם מרפסות, דוגמה לחברת קרוזים כזו היא Compagnie du Ponant הצרפתית המפעילה 5 ספינות ברחבי העולם ומגיעה לנמלים שהמגה אוניות אינן יכולות להגיע.

הפלגות הנופש הן חוויות מרגשות הלוקחות את המפליגים בהן אל מעבר לחלומותיהם הפרועים, זוהי חופשה ההופכת לחוויה לחיים. היא מפגש של אנשים מלאומים ותרבויות שונות, עם אנשים מכל רחבי הגלובוס.

הפלגות נופש באזור מרכז ודרום אמריקה הן המומחיות שלנו בלטינו אמריקה, בין אם זה שייט לקריביים, שייט בגלאפגוס, שייט בתעלת פנמה או קרוז לדרום אמריקה. אנו הכתובת גם למי שמחפש שייט במקומות אקזוטיים נוספים למשל שייט לאנטארטיקה. בנוסף, אנו הכתובת למי שמחפש טיול לארגנטינה, טיול לקובה, טיול לקוסטה ריקה וטיול למקומות נוספים באמריקה הלטינית. צרו איתנו קשר לתחילתה של חוויה מהנה
פעם לפני שנים רבות המושג הפלגת נופש – קרוז היה נחלתם של העשירים והמפורסמים בגילאים המתקדמים, הם יצאו להפלגות נופש ארוכות, סובבות עולם באוניות הפאר של אותם הזמנים כ"קווין אליזבט" ודומות לה, (ומי אינו זוכר את הסרט טיטאניק ששם ניתן היה לראות את חיי הפאר והזוהר של אוניות אלו). מאז העולם השתנה והפלגות נופש הפכו ללהיט ולנחלת הכלל.

הפלגות נופש הן המומחיות שלנו, בלטינו אמריקה, בין אם זה שייט לקריביים, שייט בגלאפגוס, שייט בתעלת פנמה או שייט בדרום אמריקה

הפלגות הנופש מגיעות לכל חלקי הגלובוס, אם זה שייט לקריביים היוצא מארה"ב ואם זה שייט לקריביים היוצא מפורטו ריקו. גם היעדים שונים, שייט לקריביים היוצא ממיאמי יעדיו הם: "מערב הקריביים", "מזרח הקריביים" ו"דרום הקריביים", שייט לקריביים היוצא מסן חואן יעדו "דרום מזרח הקריביים".

בשנים האחרונות החלה חברת דיסני להפעיל הפלגות שייט לקריביים לכל המשפחה, האניות של דיסני מעוטרות בכל דמויות דיסני, בהפלגות המשפחתיות חלק מצוות האוניה לבוש כדמויות מעולמו של דיסני. הפלגות משפחתיות נוספות הן ההפלגות הקצרות ממיאמי לאיי הבהאמס הפלגות בנות 3 ואו 4 לילות.

שייט בדרום אמריקה

כמות הטיולים לדרום אמריקה גדלה בשנים האחרונות עם תחילת טיסותיה של חברת אל על לברזיל. ושייט בדרום אמריקה החל לצבור תאוצה בקרב הקהל הישראלי. החלו למכור שייט בדרום אמריקה כשייט בלבד ואו שולב שייט בדרום אמריקה כחלק מטיול הכולל גם את השייט. גם יעדיו של שייט בדרום אמריקה שונים כמו גם משך זמן ההפלגה של השייט לדרום אמריקה. אחד מהיותר מבוקשים הוא שייט לדרום אמריקה ל 12 לילות המתחיל בצ'ילה מקיף את צ'ילה וארגנטינה ומסתיים בארגנטינה ואו להיפך. כאמור קרוזים לדרום אמריקה הם מגוונים: ישנו קרוז לדרום אמריקה המחבר את ברזיל וארגנטינה, קרוז אחר לדרום אמריקה יוצא מניו יורק ומסתיים לאחר 23 יום בצ'ילה, עוד קרוז לדרום אמריקה מתחיל בסו דיגו קליפורניה ומגיע לארצות מרכז ודרום אמריקה ומסתיים לאחר 30 יום חזרה בסאן דיגו. בנוסף יש קרוז לדרום אמריקה המפליג מפלורידה ובדרכו עוצר בקולומביה, פנמה, המעונינם יוכלו להשתתף בטיול לקוסטה ריקה בעת העצירה שם, ניקרגואה, גואטמלה, אקוודור, פרו, הונדורס, מקסיקו ומסתיים כעבור 30 יום חזרה בפלורידה

שייט בגלאפגוס

רבות דובר על תורת האבולוציה של דרווין, שבעצם התפתחה לאחר שדרווין היה על שייט לגלאפגוס, ואכן המצטרפים היום לשייט לגלאפגוס יתקלו בשמו של דרווין בעת ירידתם בנקודה הקרויה על שמו באחד האיים.


טיול לקובה | טיול למקסיקו | טיול לגואטמלה | טיול לקוסטה ריקה | טיול לאקוודור | טיול לפרו | טיול לצ'ילה | טיול לארגנטינה | טיול לברזיל
טיולים לנוסע העצמאי | טיול לפוארטו ריקו | טיול לרפובליקה הדומיניקנית | שייט לקריביים | שייט במקומות אקזוטיים | שייט לאנטארקטיקה